Medžio anglisMedžio anglis yra produktas, gaunamas kaitinant medieną aukštoje temperatūroje, uždaroje erdvėje ir be deguonies. Toks procesas leidžia pašalinti didžiąją dalį medienoje esančio vandens ir natūralių dervų. Deginta anglis yra deginama tik is aukštos kokybės beržines medienos, specialia technologija,  is kurios yra išgaunama stambi frakcija islaikant dideli kieki anglies.

Skirtas naudoti kepsninėms, griliams, krosnims, maisto paruošimui, o taippat efektyviai gali būti naudojamas patalpų šildymui pečiuose. Labai lengvai isidega. Degant neskleidžia liepsnos, neišskiria nuodingų koncerogeninių medžiagų.

Mes prarandame anglies svorį, bet išlaikome aukštą kokybę.

Iš medienos
Ekologiška medžio anglis grynasis  anglies kiekis ne mažiau 80%, drėgnumas ne daugiau 6%, pelenų ne daugiau 4%, frakcija nuo 60 iki 80mm ir 80 iki 120 mm.
Iš briketų

Medžio anglis iš Penny-key briketų.

Deginama tik iš aukštos kokybės medienos stipriai suspaustų briketų, specialia technologija iš kurios išgaunma aukštos kokybės medžio anglis, be jokių cheminių priedų.

Skirtas naudoti kepsninėms, griliams, krosnims, maisto paruošimui, o taippat efektyviai gali būti naudojamas patalpų šildymui pečiuose. Labai lengvai isidega.